Září 2014

Proč jsem si přestala psát deník... a taky blog

3. září 2014 v 23:10 | Janie |  o ničem
Ahoj. Ze všeho nejdřív bych chtěla poděkovat všem, co četli, snad i rádi, teda hlavně těm, co četli rádi, můj blog. Je to super, když vidíte, že se někdo zajímá o váš názor, něčím ho podpoří, a vyvolá prostě nějakou diskuzi. Je super i v někom vyvolat to, že o něčem začne přemýšlet. A je samozřejmě i super podpora - vlastně od úplně cizích lidí - když se v životě stane něco špatnýho.

Vždycky jsem si psala deník, protože mi to pomáhalo v tom, abych o některých věcech nepřemýšlela pořád dokola až do zblbnutí, ale abych se třeba nad tím v klidu zamyslela, probrala si to, uravnala si myšlenky. Nevím jestli tomu věříte, ale vážně to pomáhá. (A taky mě děsně bavilo si to pak třeba po pár letech číst, haha!) Postupně jsem na to ale přestala mít čas, každý den si tam psát - protože jsem ho prostě nechtěla všude tahat s sebou a nespala jsem každý den na tom samém místě... No prostě jsem si začala psát deník spíš sem, jednou týdně jsem napsala o čem jsem přemýšlela nebo co se stalo zajímavého.

A nerada to píšu, protože je trapný vzdát se něčeho, co milujete kvůli někomu, koho milujete, ale... Vaše známá W mě poprosila, abych o ní nepsala na svůj blog. Bohužel tenhle blog totiž našel nějaký kamarád jejího bratra a vyprávěl mu, co sem píšu. Teda já doufám; kdyby mu rovnou dal tu adresu, ani nevím co by se mohlo stát.

A já nevím, o čem jiném bych psala. Ne že bych nepřemýšlela o ničem jiném, ale vždyť já s ní trávím všechen čas! A v každém článku se prostě musí objevit aspoň nějaká zmínka o ní, protože se s ní bavím o všem, o čem přemýšlím!

Nechtěla jsem sem psát nějaký článek o tom že končím se psaním blogu, protože nekončím. Už mám nový. S novou adresou. I když mi tenhle bude chybět. Teda chybí. Děsně moc. Snad se torchu spraví novým blogem, kam budu psát hlavně, no, věci co nepřipomínají deníček. Deníček si taky pořídím. Až seženu nějaký hezký sešit. Třeba si jako správný hipstr našetřím na deník moleskine a budu si do něj zapisovat v nějaké děsně cool kavárně u lahve Club Maté. Jo, jsem trapná.

Tak doufám, že nejste naštvaní, nebo hůř jste nepřestali číst a psát blogy. Už se na vás těším. Za nějakou dobu, až uvedu do provozu novou stránku, dám vědět. Zatím se mějte. Du si prohlížet, co se za poslední půlrok ve světě Blog.cz událo. Haha!