Celej tvůj život byl lež, tak to přijmi a už běž

2. března 2014 v 22:48 | Janie |  o ničem
Včera jsme před spaním měly takovou svěřovací chvíli. Vlastně několik hodin. Začalo to tím, že se mě W zeptala, jestli jsem někdy přemýšlela o tom, že bych spala s nějakým klukem. A skončilo to svěřováním se s našimi sexuálními zážitky s doby před tím, než jsme spolu začaly chodit. Přestože jsem vždycky, a i v tu chvíli výslovně řekla, že nechci vědět naprosto nic, něco jsem se dozvěděla. A tak trochu to se mnou otřáslo. Dozvěděla jsem se, že skoro půlka mýho života byla jedna velká, nesmyslná, pomýlená, smutná, zasraná lež.


Zní to pateticky, ale je to tak. Myslím, že se to zařadilo na jednu z předních příček Seznamu věcí, co vím o W a nikomu je nikdy nesmím říct, i když jsou hrozný a hromaděj se ve mně a já nevím co s nima mám dělat. Myslíte si, že vám někdo něco dělá naschvál, a on je zatím využíván někým, o kom jste si mysleli, že je ten nejlepší na světě. A nemůžete to dát najevo ani před vaší láskou, protože ona s váma mluvila o nepříjemné minulosti, aby to v sobě nemusela dusit. Jde pěkný se zbavovat negativní energie, ale nejsem zrovna nadšená, že to musím všechno absorbovat já. Vím že jsem tu přece od toho, ale už je toho na mě moc. A tohle se mě ze všech těch věcí týká nejvíc.

Ne, prostě nevim co mám dělat.
Chce se mi křičet. A rozmlátit všechno kolem sebe.

A místo toho nemlátim ani nějakýho odpornýho debila, co mi v metru sahá na zadek.

Celej tvůj život byl lež
Tak to přijmi a už běž
Dělej že ti to nevadí
Vzpomínky, ty se nahradí

Všechno bylo naopak
Dál bude všechno jinak
Teď už stejně nic nezměníš
Aspoň budoucnost oceníš
 


Komentáře

1 Eleanor | 3. března 2014 v 19:28 | Reagovat

Ah, sakra...
Taky nevím, co bych v téhle situaci dělala. Nějak se asi zkusit přes to přenést? Nebo... fakt nemám tušení.

2 Stop | 7. března 2014 v 16:14 | Reagovat

Jednou jsem byla na divadelní hře jménem Sedmá pečeť.Měli tam krásné pojednávání o lásce.Oh múzo, jak že to bylo? "Láska je skrytý výraz pro lež lež chtíč a znovu lež.Kdyby se na lásku umíralo byla by aspoň trochu užitečná."
Nedávno jsem se o lásce bavila s bratrem a řekla jsem mu to samí.On mi řekl, že za pokus to stojí.Zlost hoď za hlavu.Čas to vyléčí.Dle mého názoru čas vyléčí všechny rány.Kromě amputace končetin..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.