Březen 2014

Fluffykočky

27. března 2014 v 20:38 | Janie |  o ničem
Kapela měla druhou zkoušku a vypadá to, že už máme jednu písničku. Woohoo! ...Oukej.
Proč je všechno tak divný?
Kdykoliv jsme spolu, tak místo kina nebo koncertu nebo ležení spolu v posteli sedíme v hospodě a opíjíme se a usínáme. Proč to tak je?
A proč lidi sami sebe nenáviděj za něco co není pravda, nebo je pravda ale je to super?
Spoléhám se na to, že až nebudu bydlet doma a až budu starší, bude všechno tak jak má bejt a jak si představuju. Proč by nemělo?

Nebyla jsem na Žižkovský noci a nijak mi to nevadí

16. března 2014 v 13:40 | Janie |  o ničem
Nějak se mi nechce psát. Ne že by nebylo o čem, ale je dost složitý to nějak souvisle popsat. V úterý jsem se hrozně opila, zatáhla školu (na což doufám že se nepřijde) a byla na zkoušce kapely mých kamarádů, která bude hrát na mojí oslavě. Spolu s tou mojí. Ano, čtete správně...Celej tvůj život byl lež, tak to přijmi a už běž

2. března 2014 v 22:48 | Janie |  o ničem
Včera jsme před spaním měly takovou svěřovací chvíli. Vlastně několik hodin. Začalo to tím, že se mě W zeptala, jestli jsem někdy přemýšlela o tom, že bych spala s nějakým klukem. A skončilo to svěřováním se s našimi sexuálními zážitky s doby před tím, než jsme spolu začaly chodit. Přestože jsem vždycky, a i v tu chvíli výslovně řekla, že nechci vědět naprosto nic, něco jsem se dozvěděla. A tak trochu to se mnou otřáslo. Dozvěděla jsem se, že skoro půlka mýho života byla jedna velká, nesmyslná, pomýlená, smutná, zasraná lež.