Únor 2014

Ale

9. února 2014 v 23:25 | Janie
Možná, že si to myslí každá zamilovaná osoba, ale už od začátku mám pocit, že náš vztah je nejdokonalejší ze všech. Trvá už asi deset měsíců (teda aspoň W to tak bere, osobně nevím, odkdy se to počítá) a pořád si myslím, že na světě neexistuje nikdo, kdo by se ke mně hodil víc, s kým bych byla radši a kdo by byl úžasnější než W.

Ale (tenhle článek neměl být vychloubačnou oslavou mé úchvatné přítelkyně, protože) dokonalost neexistuje. A v každý situaci je něco co ti vadí, a třeba je to něco co se nedá změnit. Důležitý ale je si uvědomit, že ty pozitivní věci jsou důležitější, a je jich mnohem, mnohem, mnohem víc.

Hlavně si k hlavě nedávej hlavně

1. února 2014 v 13:21 | Janie |  o ničem
Poslední den tohohle pololetí jsem plánovala už dlouho předem. Nejdřív jsem šla W vyzvednout domů, kde jsme nakonec zůstaly dýl, než jsme plánovaly (hahaha), a potom jsme šly na koncert. Vlastně to byl koncert více kapel, ale já jsem tam šla - samozřejmě - kvůli Chaotic. (Pořád je beru za jednu ze svejch nejoblíbenějších kapel.) Přišly jsme asi v osum a povídaly si o různejch věcech a navzájem si říkaly, jak jsme do sebe zamilovaný, a tak, prostě jako normálně (haha!). V deset jsme šly k pódiu, kde zrovna začínal koncert. (Zjistila jsem, že Green Småtroll jsou neuvěřitelně nudný i naživo.) Potkaly jsem tam snad dvacet lidí z naší školy, z toho asi pět z naší třídy.