Prosinec 2013

Všechny cesty vedou ven...?

30. prosince 2013 v 0:31 | Janie |  o ničem
Myslela jsem, že o "Vánočních prázdninách" budu mít přehršle času a napíšu spousty článků na Blog. Popravdě jsem se ale k počítači nedostala ani na pět minut. Vlastně jsem skoro ani nebyla doma. Většinu nocí jsem totiž spala u W (hurá!), jako teď už skoro každý víkend (hurá! hurá!), což se ještě zlepší na začátku příštího školního roku, kdy se odstěhuje její bratr a ona si sežene nějakého nového (normálního) spolubydlícího, nebo spíš nějakou novou spolubydlící, ale svůj pokoj bude mít jen pro sebe a tudíž i pro mě takže tam budu moct být jak často budu (nebo spíš taky jak často ona bude) chtít (hurá! hurá! hurá!).

Gender

21. prosince 2013 v 16:33 | Janie |  o ničem
"You slept with Jay? He's a man!"
"It's just like a strap-on without a strap..."

Poslední týden školy se u nás ve škole konal filmový festival - pravděpodobně poslední ročník. Poslední proto, že a) poslední zbytek organizátorů odejde ze školy nebo se na to vysere a bude se učit na maturitu a za b) to bylo dost hrozný. Přitom to téma toho mohlo hrozně moc nabídnout - filmů na téma gender jsou spousty a hostů mohli taky najít víc, než jen Marcelu Linkovou. Beseda s ní byla ale super. Navzdory tomu tam bylo jen asi 12 holek a 3 kluci (z nichž jsou 2 gayové, haha).

Placka

9. prosince 2013 v 23:48 | Janie |  o ničem
Dlouho jsem nic nenapsala, protože se mi o tom, co se minulý týden dělo, nechtělo už přemýšlet. V komentářích u minulého článku někdo napsal, že nechápe, "jak je možný, že všude kolem máme nácky". A to ani ta osoba nevěděla, jaká je to pravda. Asi jsem sem nepsala o tom, že chodím na gympl, který sousedí s učňákem. Na ten učňák už dlouhodobě chodí hodně, hodně nácků. Nejsou to jenom rasisti, vyprávějící vtipy o Cikánech, jako na naší škole, ale opravdu náckové, co nosej hadry Thor Steinar, Odpor, a Dobberman Agressive, poslouchaj Orlík a nadávaj nám při každým setkání.