It's only right to think about the girl you love and hold her tight

24. listopadu 2013 v 22:50 | Janie |  o ničem
Dozvěděla jsem se, proč se ve škole nesmím objímat a líbat s W. Matka byla na třídních schůzkách, a třídní jí to vysvětlila. Viděla ná totiž nějaká primánka na chodbě, a ptala se doma rodičů, jestli "je to normální", a jestli by se teda "taky měla líbat se svýma spolužačkama". (Primánka. Tzn. že je jí dvanáct.) Její rodiče pak za to šli vynadat řediteli (!) a všichni to řešili na pedagogické radě, atd. atd.


Snad ani nevím co říct k tomu, že 1. dvanáctiletá holka nikdy neslyšela o homosexualitě a za 2. její rodiče si stěžovali řediteli, že dali dítě na "prestižní" (haha) školu a potom se tu dějí takovéhle věci.

Kde to žije? Ne, vážně, ve dvanácti letech nikdy neslyšela o tom, že existují lidé, kteří chodí s osobami stejného pohlaví? A o čem další nikdy neslyšela? ...My jsme ve dvanácti chlastali, kouřili, brali drogy, chodili na demonstrace, pogovali na punkovejch koncertech, diskutovali o politice, psali úvahy o feminismu a přemýšleli o tom jestli jsme bisexuální (haha)... Je to až děsivý, v jaký bublině odtržený od reálnýho světa může někdo žít. Ale asi se není čemu divit, když má takové rodiče, kteří místo aby jí to vysvětlili, jdou vynadat řediteli a udělají ve škole scénu, jaktože "něco takového" ve škole dovolí.

I když je to spíš smutný, hodně jsem se tomu smála. A nic jinýho s tím ani nebudu dělat.

 


Komentáře

1 Násilník | E-mail | Web | 25. listopadu 2013 v 6:48 | Reagovat

začínám si myslet, že seš lesba (nebo nevim jaká kategorie seš, podle mě seš prostě člověk, Jane), abys mohla brojit proti netoleranci vůči lesbám a vůbec proti genderovým stereotypům, sexismu a mužskýmu šovinismu
zajímalo by mě, co budeš dělat třeba za dva roky, až skončí válka s netolerantníma bitches na střední
nebo kde končí fascinace slavnejma lesbama a začíná tvoje vlastní sexualita, ale to už s tim uplně nesouvisí
ale jako nenech si kecat do života od debila jako já, klidně mi neodpovídej a prostě mě pošli do píči a nebudu se divit

2 Jimmy Mindfucker | Web | 25. listopadu 2013 v 11:17 | Reagovat

No tak to je fakt konec. Tohle už mi přijde stejně stupidní, jako argument "Homosexualita je nemoc, vždyť pedofil za svoje choutky taky nemůže a přitom je společností nepřijat" - teda je to blbý srovnání, ale zrovna včera ve vaně jsem si vzpomněla, jak to řekl jeden můj známej a nejradši bych ho za to uškrtila. Ne že by za to peda mohli a že by je měla společnost nějak nepřijímat, pokud nedělají nic neslušnýho. Ale prostě je to naprosto debilní.

Dokud takoví lidi existujou, tak je společnost nemocná.

3 Sylvana Raven | Web | 25. listopadu 2013 v 22:45 | Reagovat

Počkat... Nějaká dvanáctiletá blbka doma zhecu plácne o líbání se s holkama - ne, prostě kurva nevěřím, že nemá ponětí o homosexualitě, leda by byla vaše "prestižní škola" církevní gympl, a u ní doma by nebyla televize, přístup k internetu a rodiče by byli ortodoxní věřící - a škola je vzhůru nohama? A jako sexuální výchova se už vůbec nevede, nebo jako co?
Kurva už, a to jsem nevěřila, že něco takovýho ještě existuje.

4 Someone Invisible | 3. prosince 2013 v 8:59 | Reagovat

O bublině, ve který člověk žil, bych mohla vyprávět..I když já i přestu bublinu tohle ve dvanácti věděla......... A i kdyby ne, moji rodiče by si stěžovat nešli (oni si nešli stěžovat,ani když nám jedna učitelka asi ve druhý třídě prozradila, že ježíšek neexistuje... Jako jiný rodiče:D)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.