Listopad 2013

Odchod

29. listopadu 2013 v 0:25 | Janie |  o ničem
Možná budete mít pocit, že píšu pořád na stejné téma, ale bohužel se pořád opakuje ta stejná věc a v čím dál horších podobách. Šly jsme si s W sednout do naší oblíbené branické hospody ve Vodičkově ulici, kam chodíme vždycky, než jdeme do kina Světozor, ale i jindy když jsme poblíž. Chodily jsme tam, protože na to, jak je to v centru, je tam levné pivo a vypadá to tam... no jako v normální hospodě. Už tam ale nikdy nepůjdeme - dneska nás odtamtud totiž vyhodili. Asi hodinu jsme tam seděly, a potom co jsem dopila druhé pivo, jsme se s W políbily (jako už několikrát předtím). Hned u nás byl hospodský (který si nás předtím zřejmě nevšímal?), chytl W zezadu za krk (!) a odtáhl ji ode mne. "Děvčata, bežte si to rozdávat někam jinam! ODCHOD!!!" zařval na nás, a odešel pryč.

It's only right to think about the girl you love and hold her tight

24. listopadu 2013 v 22:50 | Janie |  o ničem
Dozvěděla jsem se, proč se ve škole nesmím objímat a líbat s W. Matka byla na třídních schůzkách, a třídní jí to vysvětlila. Viděla ná totiž nějaká primánka na chodbě, a ptala se doma rodičů, jestli "je to normální", a jestli by se teda "taky měla líbat se svýma spolužačkama". (Primánka. Tzn. že je jí dvanáct.) Její rodiče pak za to šli vynadat řediteli (!) a všichni to řešili na pedagogické radě, atd. atd.

Na hraně

16. listopadu 2013 v 14:20 | Janie |  o ničem
Všichni teď mají hrozně moc oslav narozenin. Včera, dneska, za týden. Včera měla oslavu moje kamarádka, se kterou jsem chodila do školky, na základku, a teď chodí i k nám na gympl (i když já na osmiletej a ona na čtyřletej). Je to jedinej člověk z bývalý školy, se kterým jsem se scházela i po tom, co jsem odešla. Na její oslavu ale měla přijít jedna z bývalých spolužaček, která byla moje dobrá kamarádka, ale potom jsme se neviděly asi šest let. Je docela škoda, že nepřišla - určitě by bylo zajímavý se s ní vidět.

Amazing

10. listopadu 2013 v 20:15 | Janie |  o ničem
Můj život je (zrovna teď) úplně amazing. Celý víkend jsem strávila s W, a dokonce jsem i spala u ní doma. Byly jsme na filmu Who's Afraid of Vagina Wolf?, kterej byl super. (Pozdějc o něm třeba něco napíšu.) Mít víc peněz, určitě jdu na Mezipatrech na víc filmů.

Mezipatra 2013