Playin' with fire

7. října 2013 v 22:22 | Janie |  o něčem
Mám desku The Runaways. Sice je bez obalu, ale to mi vůbec nevadí. Mám Queens Of Noise!


Už několik dnů píšu Seznam důvodů, proč chodím s W. Poslední dobou se mě pořád ptá, jestli jsem s ní šťastná, a já jsem jí slíbila, že sice teď nevyjmenuju všechny důvody, ale sepíšu jí je. Akorát jsem jí to ještě nedala, protože mě pořád napadaj další a další věci. (A to je dobře ne?) Taky mi řekla že jsem prý první člověk, se kterým kdy spala (awesome!) a další věci. Miluju opilý lidi, a jejich maximální upřímnost zejména ohledně sexuálního života. Nevím ale, kolik alkoholu bych potřebovala , abych konečně dokázala někomu (nejlíp W, haha) říct co chci. Jo, na to se mě taky pořád ptá. Ležíme spolu v posteli a "Co bys teď chtěla?"

Nikdy jsem na to nedokázala odpovědět - maximálně abstraktníma větama jako "Tebe." a tak. Ale tak to asi má většina lidí. A ani si nepíšu žádný statistiky o tom, jak často spolu spíme nebo podobně. Vlastně si o sexu a tak do Deníku nepíšu vůbec. Většinou napíšu tak maximálně "Přespávala jsem u W. Bylo to úžasný." nebo "W u mě přespávala. Bylo to úžasný." nebo "Vyhodili nás z hospody, protože jsme víc než půl hodiny blokovaly záchod." (Jo, to se vážně stalo.)

The way you shake me is really hot
You know how to use what you got

Mám pocit, že to lidi stejně moc řešej. Teda já taky. Vždyť tak jsme se vlastně daly dohromady. To jem vám ještě nevyprávěla?

Už dost dlouho předtím se k tomu schylovalo, ale já jsem si vždycky držela odstup. Ani vlastně nevím, kdy jsem došla k tomu rozhodnutí ano, chtěla bych "něco mít" s holkou a už vůbec nevím, kdy jsem došla k tomu rozhodnutí ano, chtěla bych "něco mít" s ní. Pamatuju si ale, kdy se mě poprvé zeptala, jestli by mě mohla políbit. Bylo to pár dnů předtím, než jsme se poprvé opravdu políbily. Byli jsme s pár lidma u níc doma, dívali se na filmy a tak, a náhodou jsme tam zůstaly chvíli samy. Já jsem odmítla, přestože jsem chtěla, a to hodně. Akorát jsem chtěla, aby to bylo, až se to stane, moje rozhodnutí.

Ráda všem říkám, že jsme spolu začaly chodit kvůli kombinaci alkoholu a The Runaways. Bylo to v dubnu, bylo hezky, a seděly jsme venku. Měla jsem na sobě tričko Harley-Davidson, koženou sukni, křivák a martensky a vypadala jsem děsně drsně. Pily jsme víno s kolou. Hodně vína s kolou. Ležely jsme vedle sebe. Vlastně si ani nepamatuju, proč jsme si o tom vyprávěly, ale mluvily jsme o tom, kdy jsme se poprvé líbaly s holkou. "Bylo to s mojí tehdy nejlepší kámoškou Ruby. Tyjo, to bylo vlastně přesně na tomhle místě," vzpomněla jsem si. "Ale to bylo jenom kvůli tomu, že jsme si hrály na tu scénu z The Runaways, jak tam Joan políbí Cherie.

...Stejně je divný, že jsem vždycky, když jsem tohle dělala, byla v roli Joan Jett." "Chtěla by sis vyzkoušet, jaký je to bejt Cherie?"

Now I'm ready to close my eyes
And now I'm ready to close my mind
And now I'm ready to feel your hand
And lose my heart on the burning sands

(Vlastně mě doteď nenapadlo, jak je ta písnička výstižná. Haha.)

Vždycky jsem všem vyprávěla o tom, jak jsem poprvé viděla film The Runaways. Do té doby jsem o nějakých Runaways neměla tušení a od Joan Jett jsem znala tak dvě písničky (i když I Love Rock'N'Roll a Bad Reputation se asi ani nepočítá). Asi tak od svých dvanácti let jsem si přála být v kapele, ale ten film mě přesvědčil, že je to možný - a že si jí klidně můžu založit sama, v šestnácti letech a pak se stát rockovou hvězdou. Nikomu už ale nevyprávím o dalších věcech, co ten film ovlivnil, resp. co ovlivnila celá ta historie The Runaways a Joan Jett a tak. Teď je to půl roku, co se stalo to, o čem byl tenhle článek, a co můžu konečně říct, že The Runaways mi prostě změnily život. To bude první věta mojí autobiografie (kterou budu psát, protože jsem rocková hvězda).


Everybody needs a hero...
 


Komentáře

1 Niemand | Web | 7. října 2013 v 22:43 | Reagovat

strašně. strašně moc sem ráda, že sou lidi, který maj i vztahy, který začínali líbáním a hezkým zážitkem.
prostě je to takový dobrý.

2 Jimmy Mindfucker | Web | 8. října 2013 v 19:19 | Reagovat

Jste kouzelné.

Mám z vás radost, opravdu. Protože hezké věci se čtou lépe, než cokoliv jiného. Jenom vaše seznámení a váš vztah by si zasloužil vlastní knihu, protože jaj! To by se četlo tak perfektně, víš co :3 150 stránek by se na to zvládlo napsat vždycky. (Můžeš psát slova jako Termoregulární a zvolit velkej font, ať se to rychle zaplní). No a zbytek kecání  o životě. A tak.

Jaktože máš desku bez obalu?

3 Lištička | Web | 8. října 2013 v 23:20 | Reagovat

The Runaways. <3

[2]: Ano ano ano!

4 heroijn | 9. října 2013 v 14:55 | Reagovat

dyt sem to řikal, že za to může Joan Jett :-D

5 Sylvana Raven | Web | 9. října 2013 v 19:59 | Reagovat

Z tohohle článku mám ohromnou radost. Jsem za vás dvě strašně ráda. :3
A vaše seznámení bych viděla podobně jako Jimmy - jako 'samosetočte' knihu, anebo jako 'furtnatokoukám' film.

6 Eleanor | Web | 10. října 2013 v 11:12 | Reagovat

Jééé... *ano, Eleanor se tu zas rozplývá* ^.^
Ta scéna je stejně boží. Asi bych si to taky chtěla zkusit, jen si furt nejsem jistá v které roli...
A určitě je dobrý, že na ten seznam pořád něco připisuješ. ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.