Květen 2013

We are underground

28. května 2013 v 22:58 | Janie |  o ničem
W mi propíchla ucho. Hrozně dlouho jsem to chtěla a hrozně dlouho jsem jí k tomu přemlouvala. (Jsem ráda, že to udělala ona a ne můj druhý známý, co umí propíchnout ucho - protože je sice můj dobrej kámoš, ale dodnes mi, když se potkáme, říká, jak je mu líto, že jim to s W, když s ní chtěl před několika měsíci chodit, nevyšlo a já nikdy fakt nevím co bych mu na to měla říct.) Dala bych sem fotku, ale zatím to vypadá dost nechutně.

Nejsem na holky

25. května 2013 v 12:48 | Janie |  o ničem
Jsem pokrytec. Vždycky jsem říkala, že bych s nikým nechtěla chodit, protože je to omezující a trapný a nudný. A teď s někým chodím. Vždycky jsem říkala, že bych nikdy nemohla chodit s někým ze školy, nebo dokonce ze třídy. A teď chodím s někým ze třídy. Vždycky jsem říkala, že bych se s nikým nemohla vídat každej den, kdybych s ním chodila. A teď se s ní vídám každej den. Vlastně jsem vždycky říkala, i že bych nikdy nechtěla něco mít s holkou. A teď s ní chodím.

Everyone knows

19. května 2013 v 16:19 | Janie |  o ničem
Celý týden společného bydlení, spaní v jedné posteli, poslouchání muziky, hulení, chlastání, a making out by zamával s každým vztahem. Asi se ale budete divit, že to zamávalo pozitivně. (Mě osobně by nikdy nenapadlo, že bych mohla s někým vydržet být šest dnů v kuse bez přestávky, aniž by mě začal srát.) A to až tak, že se mi splnilo moje ne-tak-úplně-vážně-myšlené přání z minulého článku, že bych chtěla s někým začít chodit.

Come out and play!

12. května 2013 v 13:36 | Janie |  o ničem
Byla jsem na Číro festu ve Vopici. (Zase jsem měla pocit, že tam sice zapadám, ale nepatřím tam - viz článek Totally confused - http://lustforlife.blog.cz/1304/totally-confused.) Potkala jsem tam hrozně moc známých a kamarádů: toho kluka co je vydavatel undergroundové literatury a aktivista a seznámil nás můj děda kterej se s ním zná z demonstrací, kluka kterýho vždycky potkám na nějaký akci ale jenom se pozdravíme, holku co potkávám na všech koncertech a jesště jsme spolu nikdy nemluvily, lidi se kterýma jsem trávila Million Marihuana March, největšího somráka v Praze, zpěváka PUM a moje spolužáky Dana, Fidela a Ringa (trochu šokující - s Danem jsme na koncerty chodili, ale Fidel poslouchá hip-hop a Ringo pop, oba moc nepijou pivo a poslední místo, kde bych je čekala, bude punkovej fesťák ve Vopici).

Přebrat holku kámošovi

6. května 2013 v 0:34 | Janie |  o ničem
Nechce mi se přidávat ke všem, kteří pějí ódy na Million Marihuana March - kdo tam byl nepotřebuje nic vysvětlovat protože tu atmosféru zažil, a kdo ne to stejně nepochopí. Bylo fajn poznávat nový lidi, bylo fajn se setkávat se známejma který jsem děsně dlouho neviděla, bylo fajn znát aspoň od vidění všechny pankáče co tam byli, bylo fajn se zhulit a opít, bylo fajn jet sanitkou a bylo fajn probudit se v cizím tričku a diskutovat s rodičema. (Asi je fajn i to, že si toho hodně nepamatuju...)