Únor 2013

Už jenom dva roky

28. února 2013 v 8:05 | Janie |  o ničem
Stíhaj mě dozvuky minulosti. V době, kdy jsme naposled spolu i-když-jsme-to-tak-nebrali-a-nikdo-o-tom-nevěděl-ale-vlastně-chodili s Fidelem, jsem naplánovala mnoho věcí do budoucna a dějou se teprve teď. Přihlásila jsem se třeba na pitomej školní Výlet, přestože na výlety s naší třídou nikdy nejezdím, abych tam mohla být s ním. A taky jsem si koupila lístek na Ples, abych tam mohla být s ním. Posranej Ples. Opravdu to s plesáním moc společnýho nemělo.

Hrdinové naší doby

23. února 2013 v 11:51 | Janie |  o něčem
Oukej, teď těco trochu jinýho. Poslední dobou mám fakt divný stavy, jako bych to s něčím dost přehnala - a to jsem přitom naopak tenhle tejden přestala i kouřit a pít, protože už jsem hodně v mínusu a není nikdo, od koho bych si mohla půjčit peníze a už mu něco nedlužila. Možná se jindy přetvařuju, že jsem společenská a bavím se s lidma a směju se, a teď když Fidel nechodí do školy (proč?!?) jsem odložila masku, takže se s nikým nebavím a jenom zírám. Nebo jsem si jenom přes jarní prázniny moc zvykla bejt pořád trochu pod parou a teď jsem vystřízlivěla. (Haha.) Takže chcete slyšet něco divnýho?

Předčtyřmalety

16. února 2013 v 16:50 | Janie |  o ničem
Úplně přesně před čtyřma lety jsem se cítila úplně přesně stejně, kvůli úplně stejným lidem. Dost absurdní. ZBYTEK ODSTAVCE JE CENZUROVÁN. POŘÁD JEŠTĚ NEMÁM KOULE NA TO, PSÁT SEM O LIDECH, KTEŘÍ SI TO NA 100% PŘEČTOU (PROTOŽE NEJSEM TAK BLBÁ, ABYCH SI MYSLELA, ŽE TO NEČTE, KDYŽ ÚMYSLNĚ PŘEDE MNOU OTEVÍRÁ BLOG ANČI, NA KTERÉM JSEM KOMENTOVALA ÚPLNĚ KAŽDÝ ČLÁNEK A NAVÍC V ASI PŘEDPOSLEDNÍM ČLÁNKU JE PŘÍMEJ ODKAZ NA MŮJ BLOG). NENÍ TO TAK, ŽE BYCH SE BÁLA LIDEM ŘÍKAT, CO SI O NICH MYSLÍM, ALE PODLE MĚ JE HORŠÍ TO O SOBĚ ČÍST, AŤ JE TO COKOLIV.

Knihy, co jsem četla v prosinci 2012 a lednu 2013 (protože si fakt nepamatuju, kterou jsem četla těsně před nebo po Novým roce)

5. února 2013 v 0:05 | Janie |  o knížkách
Po celý měsíc jsem si zapisovala každou knihu, kterou jsem přečetla. (Tučným písmem ty, které jsem četla poprvé.) Už dřív jsem dělala to, že jsem si každý den psala do Deníku, co čtu a poslouchám, ale potom jsem měla půlku Deníku zaplněnou jenom tím, a celkově to tak ztrácelo na celistvosti. Rozhodla jsem se teda všechno to psát sem. Doufám, že třeba někoho inspiruju svým krátkým komentářem a vybranou pasáží z knihy, aby si knížku taky přečetl. (Snažím se vždycky vybrat jednu nebo pár vět, které mně přijdou nějakým způsobem charakteristické, ale zároveň neprozradit, jak to dopadne - většinou mi přijdou nejlepší poslední věty knih, ale sama nesnáším nejvíc ze všeho na světě, když mi někdo předem prozradí pointu knížky nebo filmu.)