Září 2012

Seznamy

24. září 2012 v 21:53 | Sweet Jane
Možná o tom víte, možná ne. Mám velkou úchylku, kterou jsou seznamy. Sestavuju seznamy úplně všeho a děsně mě to baví.

Some like it hot

16. září 2012 v 12:02 | Sweet Jane |  o ničem
Pátek byl dost zajímavej den. Skoro bych řekla že to bylo najs, ale to slovo je můj zlozvyk a snažím se ho nepoužívat.

Byla jsem venku s Bráchou, Fidelem, Ringem a (nemůžu uvěřit, že o něm píšu poprvé a ještě nemá přezdívku) Danem. Bylo to fajn, nakonec jsme dokonce hráli flašku "na pravdu" a nekecala jsem v úplně všech odpovědích (!), akorát byla trochu zima (takže jsem pochopitelně celý večer chodila ve Fidelové mikině Quicksilver, která mi určitě děsně moc slušela). Proto jsme se pak rozhodli jít někam do hospody, a když jsme tam přišli, byla celá polepená cedulema o tom, že neprodávaj alkohol silnější než 20%. Takovej šok! (Ještě že piju pivo.)

S Luisem

11. září 2012 v 21:51 | Sweet Jane |  o ničem
Sakra. Chtěla jsem psát smysluplný článek, dokonce jsem k němu měla připravené poznámky, ale nemám k tomu chuť. Chtěla jsem psát o výsledcích studentských voleb. O tom, že se procento studentů volících DS SS např. od roku 2010 zvýšilo (celkově jsou na třetím místě!), ale kdyby se snížilo, neznamenalo by to, že ti lidé přišli k rozumu, nýbrž že už jsou plnoletí a mohou opravdu něco ovlivňovat.

Umřu

3. září 2012 v 22:34 | Sweet Jane |  o ničem
Vyděsila jsem vás - cha chá!

Pravdou je, že někdy asi umřu, ale v dohledné době to nemám přímo v plánu. Jenom jsem si to v poslední době hodněkrát pomyslela. Když jsem se pořád "stěhovala" z místa na místo, ve čtyřiceti stupních jezdila po Pardubicích se všemi věcmi sem tam. Když jsem nejela kvůli počasí na koncert Sester, na který jsem se těšila dva měsíce. Když jsem byla na fesťáku, cestou na nádraží jsme se ztratili, a nějací děsně hodní (a taky opilí) lidé z nějaké vesnice nás vezli autem do Bohdanče.